سیستم بیسیم فراخوان گارسون

سیستم فراخوان گارسون

شرکت MEEYI از کشور چین یکی از برندهای مطرح و با کیفیت در تولید سیستم های فراخوان بیسیم در دنیا میباشد، که یکی از محصولات پرفروش آن پیجرهای رومیزی جهت فراخوان گارسون بوده که در رستوران ها و فست فودها و ... کاربرد فراوانی دارد.

این پیجر، کلیدی جهت صدا نمودن گارسون می باشد که پس از فشردن کلید، پیجر ساعتی گارسون بصدا و یا به لرزش درآمده و یا برروی صفحه نمایش شماره میز درخواست کننده اعلام می گردد. این پیجر می تواند بر روی پایه های که دارای محلی برای نمایش شماره میز و یا منوی رستوران می باشد، قرار گیرد و از تکان خوردن و افتادن پیجر جلوگیری نماید.

مزایا

به تعداد کمتری گارسون نیاز دارد. جذب مشتری و افزایش بازده کالری گارسون ها مدیریت آسان تر زمانبندی گارسون ها ارائه خدمات بصورت VIP برای مشتری بسیار مفید برای رستوران های بزرگ محلی برای چسباندن برچسب برای تبلیغات و منوی رستوران

 

درباره ما

شرکت صبا فام کیش از سال ۱۳۹۲ تأسیس و با اخذ پروانه عرضه خدمات ورود/خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در راستای اجرای استفاده از بیسیم های اختصاصی و غیرحرفه ای شروع به خرید و فروش تجهیزات رادیویی در جزیره کیش نموده است.

تماس با ما

شرکت صبا فام کیش
جزیره کیش، بلوار میرمهنا، شهرک صنعتی فازیک، مجتمع تولیدی نسیم صنعت کیش، طبقه اول، واحد ۹۹

۰۷۶-۴۴۴۷۳۸۴۶
sabafamkish@gmail.com
شنبه الی پنجشنبه - ۹ صبح الی ۱۷

پیغام گیر واتساپ ۰۹۳۸۸۷۹۵۳۱۹ جهت دریافت و ارسال سفارشات وهماهنگی با مراکز خدمات و پشتیبانی